Půjčka Home Credit

09.04.2015 07:34

Společnost Home Credit je velmi známou společností, která nepotřebuje v České republice zrovna velkou reklamu, neboť se do popředí dostala nejen v Evropě, ale i směrem na východ do Asie.

 

Oblíbenost a popularitu si půjčka od Home Creditu získala díky  své jednoduchosti a vstřícnosti vůči svým klientům, rozmanitostí nabídek, od obyčejných půjček, až po kreditní karty, a dále pak pro snadnou dostupnost a jednoduchost vyřízení.

 

Co se týká dostupnosti, půjčka od HC neklade meze ani ve věku žadatele, ani nebazíruje na všech možných potvrzeních, obzvlášť, pokud žádáte o ne příliš vysokou částku.

 

Pokud byste se náhodou dostali u této společnosti do zpoždění se splátkami, i v tomto ohledu je poskytovatel vcelku ohleduplný, a zpočátku se snaží vzniklý problém řešit schůdnou možností pro obě strany bez nějakých větších sankčních poplatků. Pokud dojde k tomu, že klient není schopný zaslat sjednanou částku v domluvený termín, nabízí se možnost posunutí termínu až 4x a to vše bez jakýkoliv větších problémů.

 

Dalším velkým pozitivem, který stojí za zmínku je ten, že si lze individuálně sjednat výši splátek a to dle svých možností.  Vše je na zvážení a domluvě s operátorem, který Vám po sepsání elektronické žádosti zavolá a dovyjedná ostatní náležitosti úvěru.

 

K celému vyřízení a schválení půjčky postačí několik málo minut, celý proces je zcela nenáročný jak na čas, tak na všemožné admin.úkony, takže netřeba se obávat žádné byrokracie, jak je tomu u některých bank.